LG’den Mini Projektör: Minibeam Nano

LG’den Mini Projektör: Minibeam Nano

 

Güney Kore merkezli elektronik devi LG, taşınabilir projektör serisinin en yenisi olan Minibeam Nano ile yüksek mobilite ve kaliteli görüntü sunuyor.

LG, Minibeam Nano ile kablolar, ağırlık ve büyüklük sorunu olmadan kullanıcılara çok yönlü ve yüksek mobilite sunan taşınabilir projektör serisine bir yenisini daha ekledi. Minibeam serisinin son ürünü olan Nano, 11cm x 10cm x 4cm boyutlarında ve sadece 270 gram ağırlığında. LG’nin bugüne kadar ürettiği en küçük ve en parlak projektör.

Nano, kablosuz ağ bağlantısı ile akıllı telefon ya da tabletlerdeki dosyaların kolayca yansıtılmasını sağlıyor. Bunun dışında USB ve HDMI bağlantısı ile istenen dosyalar ekranda görüntülenebiliyor. Şarjı doluyken iki saat boyunca yansıtma yapmaya imkan veriyor ve güçlü RGB LED aydınlatması sayesinde iyi bir görüntü sunuyor. 30 bin saat pil ömrü olan Nano, 854 X 480 piksel çözünürlüğe ve 100 inçlik ekran boyutuna sahip.

Bu ay içinde Asya, Avrupa ve Amerika pazarlarında satışa sunulacağı açıklanan Minibeam Nano’nun fiyatının ne kadar olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Web Sayfamız güncellenmektedir.